Czy szykuje się nam drużyna hokeja? Pozytywnie nakręcamy

  • Napisane przez  DSI, Janina Gąszcz
Czy szykuje się nam drużyna hokeja?  Pozytywnie nakręcamy

Od trzech lat przy hali widowiskowo sportowej w Czaplinku działa sekcja hokeja na lodzie. W amatorskiej drużynie zapaleńcy niezwykle popularnej dyscypliny sportu trenują trzy razy w tygodniu: w poniedziałki, środy i piątki. Przekrój wiekowy w ekipie jest ogromny. Teraz oficjalnie zapraszają do wstąpienia do drużyny.
Na wspólnych treningach spotykają się miłośnicy hokeja od godz.19:00. Wśród pasjonatów tej dyscypliny od początku powstania sekcji jest Burmistrz Czaplinka Adam Kośmider oraz znany mieszkańcom Czaplinka sportowiec – Jan Dymecki, który zimą zamienia swój rower na kij hokejowy.

Czy szykuje się nam drużyna hokeja
Trenują w Czaplinku

To jest przyjazny sport wymagający sporo techniki, zaangażowania, ale bezpieczny. Sprzęt do treningów zapewnia Referat Sportu i Rekreacji w Czaplinku.

Czy jest szansa aby powstała prawdziwa drużyna ? A może Drawsko Pomorskie, które też posiada lodowisko podejmie wyzwanie i stworzy swoją drużynę. Mógłby być fajne cykliczne rozgrywki, które miłośnicy tego sportu mogliby podziwiać. Jest też unihokej w Wierzchowie i Kaliszu Pomorskim. To może być doskonała baza do stworzenia powiatowej ligi hokeja i unihokeja :)

Intermarche Drawsko
loading...

Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto