Rejsy jachtem - wakacje jakich nie znałeś

  • Napisane przez  rejsomat.pl
Rejsy jachtem - wakacje jakich nie znałeś

Dlaczego spośród wielu dostępnych możliwości spędzenia wakacji lub urlopu warto zdecydować się na rejsy jachtem? Do tej pory rejsy kojarzyły się nam z rozrywką zarezerwowaną przede wszystkim dla niewielkiego grona najlepiej sytuowanych. Obecnie rejsy są już rozwiązaniem jedynie niewiele droższym, niż pobyt w dobrym hotelu. Tymczasem możliwości, jakie oferuje ten wariant spędzania wolnego czasu, są nieporównywalnie bogatsze, niż w przypadku bardziej tradycyjnych rozwiązań.

Rejsy - dlaczego warto?

Podstawową ideą, dla której warto zdecydować się na rejsy po europejskich morzach, jest to, że ten wariant spędzania wolnego czasu łączy w sobie wszystkie najlepsze cechy tak zwanego aktywnego wypoczynku. Nawet więc jeśli należymy do niezbyt aktywnych turystów, naszym miejscem zakwaterowania nie będzie hotel, lecz statek, który codziennie przemierza dziesiątki kilometrów. Każdy dzień to więc nowe miejsca, nowe widoki i nowe doznania.

Przykładowo, rejsy po Chorwacji zazwyczaj zawierają w sobie przemierzenie całej linii brzegowej Chorwacji, co pozwala poznać wybrzeże tego pięknego kraju w całej jego krasie, odwiedzić wszystkie jego nadmorskie klejnoty. Z perspektywy osób, dla których urlop ma być przede wszystkim czasem odpoczynku, rejsy jachtem to niezrównany sposób na to, aby, przy minimalnej dozie własnego wysiłku, uczynić ten odpoczynek jak najbardziej zróżnicowanym i jak najbogatszym w wrażenia. 

Rejsy - odpoczynek dla aktywnych

Oferta rejsów zawiera rozwiązania dedykowane dla różnych grup klientów. Jak mówi w rozmowie z nami przedstawiciel portalu Rejsomat.pl, oferującego tysiące rejsów wakacyjnych, w najciekawszych zakątkach Europy i świata - Rejsy to pomysł na aktywne spędzenie wakacji, z którego skorzystać mogą dosłownie wszyscy, zarówno ci, którzy cenią sobie przede wszystkim spokojny odpoczynek, jak i ci, którzy chcą przeżyć naprawdę szalone, niezapomniane wakacje. Podczas rejsów nie zabraknie sposobności do uprawiania najróżniejszych sportów, by wymienić tylko nurkowanie czy windusurfing. Również aktywny odpoczynek podczas postojów statku w portach może przybierać wiele różnych form. 

Ile to kosztuje?

Jak wspominaliśmy na początku niniejszego artykułu, według stereotypowego przekonania, rejsy jachtem należą do kategorii wczasów luksusowych, czyli czegoś z definicji zarezerwowanego wyłącznie dla najbardziej majętnych wczasowiczów. A jak jest naprawdę? Wystarczy rzut oka na oferty dostępne w portalu Rejsomat.pl. aby przekonać się, że rejsy kosztują podobnie jak standardowy pobyt w hotelu. W odróżnieniu od tego ostatniego, rejs jachtem nie ma w sobie nic ze statycznej nudy, do której zapewne wielu z nas przywykło podczas wakacji. Łódź w czasie rejsu przemierza kolejne mile, zawija do kolejnych portów i rozwija przed nami coraz to nowe pejzaże.

Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto