Wicemistrzynie w unihokeju

  • Napisane przez  SP
Drużyna z Kalisza Pomorskiego z pucharem Drużyna z Kalisza Pomorskiego z pucharem

W Hali Mrzeżyńskiego Centrum Sportu 29 grudnia 2017 r. odbył się finał Wojewódzkiej Licealiady w Unihokeju Dziewcząt. W zawodach wzięła udział reprezentacja Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kaliszu Pomorskim, która zdobyła wicemistrzostwo województwa. Opiekunem i trenerem drużyny była nauczycielka wychowania fizycznego Renata Effenberg – Nawrot.


W turnieju uczestniczyło dziewięć zespołów: VI LO z Koszalina, I LO z Kołobrzegu, II LO ze Szczecina, Zespół Szkół nr 2 z Pyrzyc, Zespół Szkół nr 1 z Goleniowa, I LO z Koszalina, Zespół Szkół Rolniczych ze Świdwina, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych z Trzebiatowa i ZSP w Kaliszu Pomorskim. Rywalizacja była bardzo zacięta, a mecze rozgrywane były na wysokim poziomie. Zawodniczki z Kalisza Pomorskiego wygrały większość spotkań, przegrały tylko z ZSP z Trzebiatowa, zajmując po raz kolejny drugie miejsce w województwie zachodniopomorskim.
Szkołę z sukcesem reprezentowały: Aleksandra Barankiewicz, Celestyna Czerepaniak, Michalina Kędzierska, Weronika Kowalczyk, Julia Majewska, Ilona Barankiewicz, Martyna Czerepaniak.
Intermarche Drawsko

Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto