Kaliscy Licealiści w Laboratorium Przedsiębiorczości

  • Napisane przez  Zbigniew Jarząbek
Kaliscy Licealiści w Laboratorium Przedsiębiorczości

W poniedziałek 13 listopada 2017r. w ramach Światowych Dni Przedsiębiorczości, odbył się dzień otwarty w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Wałczu, zatytułowany ,,Laboratorium Przedsiębiorczości”. W imprezie uczestniczyli uczniowie klas: 2c, 3a, 3b i 3e Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kaliszu Pomorskim wraz z nauczycielami: Z. Jarząbkiem, J. Boniecką, P. Łuczko, S. Statecznym, A. Kowalewskim i K. Wójciakiem.

Kaliscy Licealiści w Laboratorium Przedsiębiorczości

Podczas „Laboratorium Przedsiębiorczości” uczniowie mogli poznać kierunki kształcenia w PWSZ w Wałczu, zwiedzić uczelnię, zapoznać się z jej bazą dydaktyczną, jak również poznać przedsiębiorców, którzy odnieśli sukces na arenie ogólnopolskiej czy międzynarodowej. Trójka z naszych uczniów: Olivia Kucharska, Mateusz Tworek i Szymon Wytlib, reprezentowała naszą szkołę w Przedsiębiorczym Konkursie. Na wszystkich uczestników dnia otwartego czekała żołnierska grochówka.

Kaliscy Licealiści w Laboratorium Przedsiębiorczości

Dziękujemy władzom oraz pracownikom uczelni, z którą kaliskie Liceum współpracuje już od kilku lat za zaproszenie i gościnne przyjęcie oraz możliwość poszerzenia wiedzy tegorocznych maturzystów w zakresie przedsiębiorczości i oferty PWSZ w Wałczu.

Intermarche Drawsko

Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto