Puchar Starosty Drawskiego dla dziewcząt z LO Andersa w Złocieńcu

• Napisane przez  Robert Żołynia

W dniu 21 października roku w Drawsku Pomorskim odbył się turniej tenisowy o Puchar Starosty.
Zawody były organizowane po raz piąty. Dziewczęta z ZSP Andersa w Złocieńcu wystartowały po raz pierwszy i od razu z sukcesem. W drużynie wystąpiły Julia Szemiel, Julia Zjawiona, Klaudia Jacyk i Aleksandra Kak.

W zawodach w formule otwartej dziewczęta grały z chłopcami, ponieważ były drużyny mieszane. Dziewczęta pokazał , że potrafią grać w tenisa stołowego, wygrywając 3 mecze ( 3:1, 3:1,4:0 ) a jeden mecz z chłopcami zremisowały 2:2 i o pierwszym miejscu zadecydował jeden set zdobyty przez Julkę Zjawioną, która przegrała jeden pojedynek 1:2, ale ten jeden set dał pierwsze miejsce w całym turnieju. Julia Szemiel i Klaudia Jacyk wygrały wszystkie swoje pojedynki, a Ola Kak wygrała jeden z pojedynków.