Trwa zbiórka dla Ani. Dołączysz się?

  • Napisane przez 
Trwa zbiórka dla Ani. Dołączysz się?

Kilka tygodni temu pisaliśmy o małej Ani Tuszyńskiej, mieszkającej w Jankowie, która z powodu choroby jest niepełnosprawna, a jej rodzice chcą zebrać środki na specjalistyczny fotelik do przewozu Ani samochodem.

W akcję pomocy i zbiórki włączają się kolejne osoby. Pomysłodawca lokalnej zbiórki Artur Kamiński oraz członkowie stowarzyszenia ZDRUN Extreme zachęcają do kupowania okolicznościowych cegieł – każda warta 50 zł. Całość środków jakie uda się uzyskać ze sprzedaży cegieł zostanie przekazana na konto Ani w Fundacji „Dzięki Tobie”.


Dzięki wsparciu Centrum Rehabilitacji, Fizykoterapii i Masażu Ewy Jesiołowskiej Ania rozpoczęła dodatkowe zabiegi rehabilitacyjne, które są uzupełnieniem do rehabilitacji jaką Ania ma zapewnioną w ośrodku OREW w Gudowie do którego na co dzień uczęszcza. Odwiedziliśmy wraz z kamerą Anię podczas prowadzonej przez E. Jesiołowską rehabilitacji – materiał video poniżej.
Dużą inicjatywą jaka została zaplanowana, aby zebrać kolejne środki jest bieg, który zorganizowany zostanie w dniu 11 listopada. Bieg zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Bieg odbędzie się na terenie Parku Chopina w Drawsku Pomorskim, a także na ścieżce zdrowia i terenach w pobliżu jeziora Okra. Zapisy na bieg pod adresem mejlowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod numerem tel.: 607 107 077. Również pod tym numerem telefonu można skontaktować się w sprawie kupna cegły.

Intermarche Drawsko

 

Dodatkowe informacje

  • Film:
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto