Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Powiat przeprowadza konsultacje społeczne w sprawie obrony granic powiatu

  • Napisane przez  SP

Starosta Drawski zawiadamia, że w terminie od 18 do 31 lipca 2017 r. przeprowadzone zostaną konsultacje społeczne z mieszkańcami gminy Drawsko Pomorskie i Kalisz Pomorski dotyczące zmiany granic administracyjnych Powiatu Drawskiego.
Konsultacje będą przeprowadzone w formie ankiety konsultacyjnej, osobno dla gminy Kalisz Pomorski i osobno dla gminy Drawsko Pomorskie.

Ankiety konsultacyjne udostępnione będą w Starostwie Powiatowym w Drawsku Pomorskim – Punkt Informacyjny, w Urzędzie Miejskim w Drawsku Pomorskim, w Urzędzie Miejskim w Kaliszu Pomorskim, u sołtysów sołectw Kalisz Pomorski i Drawsko Pomorskie, na stronie internetowej Powiatu Drawskiego. Wypełnione ankiety konsultacyjne będzie można składać w miejscach ich udostępnienia.W przedmiocie konsultowanej zmiany ustala się pytania następującej treści:
- dla Gminy Kalisz Pomorski „czy jesteś za wyłączeniem z terytorium gminy Kalisz Pomorski części obrębu ewidencyjnego Borowo i włączenie tego obszaru do Gminy Ińsko?”
- dla Gminy Drawsko Pomorskie „czy jesteś za wyłączeniem z terytorium gminy Drawsko Pomorskie części obrębu ewidencyjnego Ziemsko i włączenie tego obszaru do Gminy Ińsko?”

Wyrażenie opinii polegać będzie na umieszczeniu w odpowiedniej rubryce „Jestem ZA”, „Jestem przeciw”, „Wstrzymuję się” znaku „X” i wypełnieniu rubryki „adres zamieszkania” oraz złożeniu podpisu na ankietach konsultacyjnych, stanowiących załącznik do niniejszego zawiadomienia.
Wyniki konsultacji zostaną przedłożone Radzie Powiatu Drawskiego na najbliższej sesji po zakończeniu konsultacji.
Konsultacje przeprowadza się w związku z pismem Burmistrza Ińska, dotyczącym wyłączenia z terytorium Powiatu Drawskiego części obrębu ewidencyjnego Borowo z Gminy Kalisz Pomorski i części obrębu ewidencyjnego Ziemsko z Gminy Drawsko Pomorskie i włączeniu tych obszarów do gminy Ińsko.

Ankiety będą aktywne w dniach 18.07 - 31.07. 2017 r.
 

Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej