Nowy Komendant Komisariatu Policji w Czaplinku to Paweł Skrzypiec, a w Wierzchowie Przemysław Hofman

  • Napisane przez  Maciej Zieliński
Nowy Komendant Komisariatu Policji w Czaplinku to Paweł Skrzypiec, a w Wierzchowie Przemysław Hofman

Decyzją Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie mł insp. Jacka Cegieły na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Czaplinku mianowany został podkom. Paweł Skrzypiec. Natomiast na stanowisko Kierownika Posterunku Policji w Wierzchowie st. asp. Przemysław Hofman.

W dniu 6 kwietnia br pełniący obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Drawsku Pomorskim podinsp. Norbert Gorzyński w obecności Komendanta Komisariatu Policji w Kaliszu Pomorskim asp. szt. Zbigniewa Maślaka wręczył oficjalne nominacje na Komendanta Komisariatu w Czaplinku podkom. Pawłowi Skrzypiec oraz na stanowisko Kierownika Posterunku Policji w Wierzchowie -st. asp. Przemysławowi Hofman.

Podkom. Pawel Skrzypiec służbę rozpoczął 20 sierpnia 1999 od pracy w wydziale prewencji. W dniu 14 października 2003 przeszedł do wydziału kryminalnego KPP Drawsko Pomorskie. Od 1 lutego2017 pełnił obowiązki Komendanta w Komisariacie w Czaplinku w miejsce emerytowanego podinsp. Arkadiusza Kornackiego

St. asp. Przemysłąw Hofman pełni służbę od 27 grudnia 2004 Od samego początku był związany z wydziałem kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Drawsku Pomorskim. Od 1 lutego 2017 objął stanowisko Kierownika Posterunku Policji w Wierzchowie w miejsce również emerytowanego asp. szt. Leszka Wojtalika.

Intermarche Drawsko

Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto