Mistrzostwa Pomorza i Kujaw w biegach na orientację – UKS Traper z medalami

  • Napisane przez  Agnieszka Włodarczyk

25 marca w Osieku k. Grudziąca odbyła się I runda w ramach XXIV Mistrzostw Pomorza i Kujaw w Biegach na Orientację, natomiast  01 i 02 kwietnia 2017 odbyła się II I III runda z tej serii w Szczecinie. Całość XXIV Mistrzostw w BnO składa się z XIV takich rund.

I runda w Osieku były to trasy długodystansowe np. w kat. K35/40 – 9,1 km, M18 – 12,4 km, w której startowało ponad 200 uczestników, natomiast w Szczecinie II runda to bieg sprinterski, natomiast III runda - bieg klasyczny, gdzie wystartowało w każdej z tych rund 120 osób.

Wyniki UKS TRAPER, I runda Osiek/ II runda sprint Szczecin/ III runda klasyk Szczecin

K10  i M10

  • Borek Alicja                          I mc/VI mc/V mc
  • Włodarczyk Wiktoria       III mc/III mc/VI mc 
  • Miłaszewicz Mgdalena    VII mc/VIII mc/ -
  • Gradek Mateusz              VII mc/ II mc/ III mc

K12 

  • Szczurko Paulina   IV mc/ I mc/ I mc 
  • Udycz Jonasz          II mc/ II mc/ III mc
  • Osak Maciej           IX mc/ IX mc/ VI mc

K14 i M14

  • Kmieć Zuzanna                   II mc/ - / -
  • Przeszłowkska Hanna     IV mc/ I mc/ I mc
  • Urban Aneta                  VIII mc/ IV mc/ III mc
  • Udycz Jonasz                    II mc/ II mc/ III mc
  • Osak Maciej                    IX mc/ IX mc/ VI mc

K16 i M16

  • Gradek Zuzanna         III mc/ I mc/ I mc
  • Jarosz Małgorzata     VI mc/ II mc/ II mc
  • Smyk Bartosz             VI mc/ II mc/ III mc 

K18  iM18

  • Maciejewska Katarzyna  VII mc/ I mc/ II mc
  • Chrubczyńska Patrycja     IX mc/ II mc/ I mc
  • Barankiewicz Sandra              - / - / III mc
  • Łaszkiewicz Dominik        II mc/ I mc/ I mc
  • Szóstak Łukasz                       - / III mc/ III mc 

K21

  • Mazan Aleksandra  II mc/ - /-

K35/40 i M35/40

  • Gradek Beata                  V mc/ III mc/ IV mc
  • Włodarczyk Agnieszka   VII mc/ NKL/ V mc
  • Włodarczyk Łukasz           XII mc/ IV mc / -
  • Fiedorowicz Szczepan      III mc/ I mc/ I mc

M45/50 i M55/60

  • Gradek Jarosław            IV mc/ VI mc/ III mc
  • Macul Jan                           - / V mc/ V mc

W sumie UKS Traper podczas tych trzech rund zdobył:  13 miejsc I, 13 miejsc II, 12 miejsc III.

Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej