Super Mamuśki kontra Pogoda: 1-0, Czyli o akcji „Jedno jajo – jeden uśmiech”

  • Napisał 
Pamiątkowe zdjęcie na koniec akcji. Fot. Adam Cygan Pamiątkowe zdjęcie na koniec akcji. Fot. Adam Cygan

Na dzisiaj zaplanowały Super Mamuśki z Drawska Pomorskiego akcję o nazwie „Jedno jajo – jeden uśmiech. Mimo całkowitego załamania pogody (deszczu, wiatru i śniegu), super mamy nie poddały się i wygrały z pogodą zarażając mieszkańców dobrym humorem i uśmiechem.

2 600 jajek niespodzianek

Właśnie tyle zebrały dziewczęta z Drawska Pomorskiego (choć nie tylko) jajek niespodzianek.  Każdy mógł im przekazać takie jajko na ten event. Od godziny 11. 18 marca panie za jeden uśmiech obdarowywały dzieci Kinder Niespodzianką. Oprócz tego dzieci dostawały balony i książeczki dla najmłodszych. Dorośli mogli liczyć na upieczone przez Supermamy ciasto. 

W akcję włączyli się nie tylko mieszkańcy.

Dziewczęta wcześniej odwiedziły Burmistrza Drawska Pomorskiego, który udostępnił sprzęt i nagłośnienie oraz wsparł organizacyjne. Na akcję zareagowała firma Ferrero – wytwórca KINDER NIESPODZIANKI i oprócz wspomnianych książeczek i balonów przysłała dwa wielkie chodzące jaja. Panowie przyjechali na ten dzień z Piły i Poznania.  Koordynatorka Monika Malec dziękowała również pracownikom ZUK, Łukaszowi Szopa, Izabeli Meleszkiewicz i Basi Nagórskiej, która przemieniła się w kurczaka i odwiedzała zakątki miasta częstując dzieci. Zaangażowanych było bardzo wielu i nie sposób ich wszystkich wymienić.

W trakcie eventu jeden z najmłodszych mieszkańców przyniósł, Monice koordynatorce, kwiaty. Była w tak zaskoczona, że nie zapamiętała od kogo dostała kwiaty. Odpowiedź znajdzie na to pytanie w naszej galerii. 

Poniżej relacja na żywo i na szybko zmontowany materiał video. Dziewczęta wytrzymały do godziny 13-tej. Wcześniej odwiedziły przedszkola  i obdarowały dzieciaki. Zapowiadają, że akcji będzie więcej. 

Dodatkowe informacje

  • Film:
Powrót na górę

Moje konto

Więcej