Zrób prezent swojemu nastoletniemu dziecku! Zafunduj mu 5 dni w Paryżu

  • Napisane przez  Jaworzyna Tour
Zrób prezent swojemu nastoletniemu dziecku! Zafunduj mu 5 dni w Paryżu

Szukasz atrakcyjnej oferty na wakacyjny wyjazd dla Twojego dziecka? Chcesz, żeby zwiedziło najpiękniejsze miejsca w Europie i poznało inne kultury? Sprawdź ofertę wczasów zagranicznych na stronie http://jaworzyna.com.pl/

5 magicznych dni w Paryżu

Piękne miasto położone nad Sekwaną to cel wycieczek turystycznych ludzi z całego świata. W programie pięciodniowej wycieczki uczestnicy mają wystarczającą ilość czasu, by zobaczyć:

  • Akademicką Dzielnicę Łacińską, na której mieści się Sorbona - paryski uniwersytet wybudowany w 1253 roku,

  • Wieżę Eiffla,

  • Katedrę Notre-Dame,

  • Ogrody Luksemburskie,

i wiele innych zabytków, które do tej pory znane im były tylko z książek. Wycieczka do jednego z najpiękniejszych miast w Europie będzie niesamowitym przeżyciem dla każdego nastolatka.

Kto może wybrać się na zagraniczną wycieczkę?

Kilkudniowa wycieczka do Paryża, która jest sprofilowana na aktywne zwiedzanie miasta, dedykowana jest młodzieży w wieku od 13 do 18 lat. Młodsze dzieci mogą nie być na tyle samodzielne, by poradzić sobie z napiętym harmonogramem z dala od domu. Ponadto, dzieci w wieku nastoletnim zdecydowanie więcej wyniosą z takiej podróży. Będą w stanie wykorzystać wiedzę zdobytą podczas lekcji historii w bardziej efektywnym zwiedzaniu Paryża.

Zrównoważony program wycieczki – czas na zwiedzanie i integrację

Program takiej wycieczki musi być napięty, ale jednocześnie zrównoważony. Dzieci powinny mieć czas na spokojnie zwiedzanie, robienie zdjęć, posiłek i zakup pamiątek. Decydując się na wysłanie swojej pociechy na zagraniczną wycieczkę, warto wcześniej zapoznać się z jej programem. Doświadczeni przewodnicy i organizatorzy dbają o to, aby zachować przyjemność w natłoku nowych wrażeń. Dzieci w wieku nastoletnim chcą czuć się samodzielne. Aby dobrze czuły się podczas wycieczki, opiekunowie powinni dać im odpowiednią dozę swobody, dbając jednocześnie o ich bezpieczeństwo.

Dlaczego warto wysłać dziecko na kilkudniową wycieczkę za granicę?

W wielkim mieście takim jak Paryż, Twoje dziecko będzie mogło odkryć nieznane dotąd zakątki świata, zobaczyć na własne oczy dziedzictwo historyczne i kulturowe, poszerzyć horyzonty, a także zasmakować tradycyjnych potraw. Jak od dawna wiadomo – podróże kształtują charakter, dlatego warto zainwestować w rozwój nastolatka i zaspokoić jego ciekawość na świat. Taka podróż pozostawi wiele wspomnień na całe życie. Może również zainspirować do nauki języka francuskiego i europejskiej historii. Wycieczka do Paryża będzie szczególnie korzystna dla uczniów szkół średnich, przygotowujących się do egzaminu maturalnego, np. z historii sztuki.

 

Powrót na górę

Moje konto

Więcej