Walne strażaków z Nowego Worowa z pożarem w tle

  • Napisane przez  Starostwo Powiatowe w Drawsku Pomorskim
Fot. Starostwo Powiatowe w Drawsku Pomorskim Fot. Starostwo Powiatowe w Drawsku Pomorskim

W sobotę, 11 marca 2017 roku odbyło się walne zebranie sprawozdawcze Ochotniczej Straży Pożarnej w Nowym Worowie. W spotkaniu udział wzięli Starosta Drawski Stanisław Kuczyński i Wicestarosta Jacek Kozłowski.

Zebranie rozpoczęło się z półtoragodzinnym opóźnieniem, ponieważ tuż przez jego rozpoczęciem strażacy musieli wykazać się gotowością bojową - dwa zastępy zostały zadysponowane do pożaru w Kiełpinie (gm. Ostrowice).

Po opanowaniu sytuacji i powrocie strażaków do strażnicy, Prezes OSP w Nowym Worowie dh Mateusz Waszczyk przywitał przybyłych gości i rozpoczął zebranie. Jednym z głównym punktów spotkania było podsumowanie działalności jednostki za 2016 rok. Następnie nastąpiło oficjalne odebranie dachu, którego remont wsparło Starostwo Powiatowe w Drawsku Pomorskim kwotą 25.000,00 zł. Kolejne 25.000,00 zł, mimo niezwykle trudnej sytuacji, przekazała gmina Ostrowice.

W zebraniu udział wzięli m.in. Komendant Powiatowy PSP mł. bryg. Paweł Dymecki, Komendant Gminny OSP Radny Rady Powiatu Drawskiego Ireneusz Adamczyk, Prezes Gminny OSP Wacław Micewski, druhny i druhowie oraz członkowie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej.

Intermarche Drawsko

 

Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto