Zagłosuj na Dziewczynę Jeziora Tajemnic - głosowanie na kandydatki

  • Napisane przez  Inf. Projekt Jezioro Tajemnic

Konkurs rozpoczęty. Od dziś  (17 stycznia 2017) trwa wybieranie „Dziewczyny Jeziora Tajemnic” na 2017 rok. W Dzień Świętego Walentego (14 lutego, o godz. 14.00) zakończy się dodawanie „polubień” na zdjęcie Waszej Kandydatki. Wygra ta, która otrzyma ich najwięcej na profilu fb Akcji. Do dzieła!

Celem konkursu jest wybór osoby, której wizerunek zostanie wykorzystany do promocji Akcji w tym roku. Znaleźć się ma m.in. w publikacjach związanych z Jeziorem Tajemnic, na stronach internetowych, czy bannerach. 

Czternastego lutego komisja w Starostwie Powiatowym w Drawsku Pomorskim podliczy oddane „polubienia”. Oficjalne wyniki zostaną ogłoszone 16 lutego 2017 r.

Dla laureatki Przewidziano także nagrodę finansową. Tysiąc złotych „na dobry początek” ufundował Starosta Drawski. Kolejne pięćset przysłała firma EACTIVE z Wrocławia. Taką samą sumę zadeklarowała Gmina Czaplinek. Łącznie to 2000 zł! 

Mile widziani są także kolejni sponsorzy, którzy mogą ufundować nagrody dodatkowe dla wybranej w internetowym głosowaniu Dziewczyny Jeziora Tajemnic. Z pewnością o tym napiszemy! Kontakt w tej sprawie należy nawiązać z Agnieszką Brzeźniakiewicz, Naczelnikiem Wydziału Rozwoju i Promocji Powiatu, pod nr. telefonu (94) 36 301 81 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Zapraszamy do „lajkowania” na wybraną dziewczynę! 

 

Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej