Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Dzieci chętnie przychodzą na rekreacyjne zabawy na drawskim Orliku w Parku Chopina

  • Napisane przez  Mateusz Owedyk

Zajęcia rekreacyjne dla dzieci organizowane przez Urząd Miejski w Drawsku Pomorskim cieszą się coraz większym zainteresowaniem. W zabawach zorganizowanych w ostatni czwartek (11 sierpnia) na boisku Orlik w Parku Chopina pojawiło się ponad 40 dzieci chętnych do wzięcia udziału w zajęciach.

Podobnie jak w poprzednim tygodniu organizatorzy podzieli zmagania na dwie grupy :starszych oraz młodszych. Wszyscy brali udział w tych samych konkurencjach, jednak punkty przyznawane były według kategorii wiekowej. Tym razem dzieci więcej czasu poświęciły na zadania biegowe. Konkurencje, które zostały przygotowane to między innymi „uratuj woreczki”, które polegało na przeniesieniu woreczków z jednego punktu do drugiego, „wesoły hula- hop” - przechodzenie jak największą ilość razy przez koło hula-hop czy „zbieranie i gubienie kółek w slalomie”.

Deskorolka, piłka do siatkówki, zabawki dmuchane, puzzle, koszulki, kubki czy paletki do tenisa stołowego - to nagrody, które decyzją Burmistrza Drawska Pomorskiego zostały przekazane dla uczestników. 

Bardzo cieszy frekwencja, która na każdych zajęciach jest coraz większa. Podczas wakacji zaplanowane są jeszcze dwa spotkania (18 oraz 25 sierpnia), na które serdecznie wszystkich zapraszamy. Spróbujmy za tydzień pobić kolejny rekord frekwencji - zachęca referat promocji drawskiego ratusza.

Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej