Hala sportowa w Drawsku już gotowa. Burmistrz Ptak wizytuje obiekt

  • Napisane przez  Grzegorz Skurczyński
Burmistrz Zbigniew Ptak oraz kierownik Adam Zdun, Fot. Adam Cygan Burmistrz Zbigniew Ptak oraz kierownik Adam Zdun, Fot. Adam Cygan

W środę (3 sierpnia) Burmistrz Ptak wizytował budowę nowej hali sportowej w Drawsku Pomorskim. W sumie to obiekt jest już gotowy, a Burmistrz Drawska Pomorskiego obejrzał nowo wybudowaną halę sportową przy Szkole Podstawowej w Drawsku Pomorskim i podjął decyzję o złożeniu wniosku do Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowalnego o wydanie decyzji na użytkowanie obiektu.

Środki na budowę hali pochodziły z budżetu gminy Drawsko Pomorskie oraz ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach "Wojewódzkiego Wieloletniego Programu Rozwoju Bazy Sportowej".

Hala ma 782 metry kwadratowe powierzchni użytkowej, w tym powierzchnia sali 628,93 m2. Salę o wymiarach wewnętrznych 31,86 x 19,72 m z boiskiem do siatkówki i koszykówki można podzielić na trzy boiska ćwiczebne. W obiekcie znajduje się też zaplecze sanitarno - szatniowe dla użytkowników, magazyn sprzętu, pomieszczenie dla trenerów oraz pomieszczenie ze ścianką wspinaczkową.

W najbliższych dniach pracownicy drawskiego ratusza złożą wniosek do Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowalnego o wydanie decyzji na użytkowanie obiektu. 

Powrót na górę

Moje konto

Więcej