Urzędnicy drawskiego ratusza i policjanci na wspólnym patrolu

  • Napisał 

Na terenie jeziora Lubie przeprowadzona została wspólna akacja Urzędu Miejskiego w Drawsku Pomorskim oraz Komendy Powiatowej Policji w Drawsku Pomorskim. Podobne akcje prowadzone były już w ubiegłym roku.  Celem było zwrócenie uwagi osób wypoczywających nad jeziorem na dbałość o porządek podczas korzystania z akwenów wodnych oraz zwrócenie uwagi na bezpieczeństwo na wodzie.

Funkcjonariusze drawskiej policji pełniący w tym dniu służbę na terenie jeziora wraz pracownikiem referatu promocji drawskiego urzędu miejskiego rozdawali kajakarzom specjalne worki na odpady z nadrukiem kampanii promocyjnej ,,Czysta Drawa w naszej gminie”. Turyści otrzymali też materiały promocyjne Drawska Pomorskiego, a najmłodsi wczasowicze zestawy materiałów promocyjnych policji.

Urzędnicy drawskiego ratusza i policjanci na wspólnym patrolu

Przeprowadzona akcja spotkała się z dużym zainteresowaniem turystów, a także wywołała spore zaskoczenie. Podczas patrolu spotkano turystów m.in. z Krakowa, Kołobrzegu, Szczecina i Polic. 

Burmistrz Drawska Pomorskiego wraz z Komendantem drawskiej policji każdego roku prowadzą wspólne działania mające na celu zarówno poprawę bezpieczeństwa na wodzie jak i poprawę porządku na akwenach wodnych – w szczególności na rzece Drawie. 

Urzędnicy drawskiego ratusza i policjanci na wspólnym patrolu

 

Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej