Zobacz nowy teledysk DeeRiVee z Drawska

  • Napisał 
Zobacz nowy teledysk DeeRiVee z Drawska

Mariusz Drożdżyk znany w świecie muzycznym jako "DeeRiVee" wspólnie z artystą Gabrielem Nadobnym "Gabriell" i Dominiką Łuczyńską Polką mieszkającą w Oslo, nagrali teledysk.

Artyści teledysk nagrali w maju w Oslo w Norwegii. Przy produkcji nagrania pracowali: reżyser, stylistki, makijażystki,asystent, fotograf, skaczące dziewczyny na trampolinach, statyści. 

Wynajęte zostały stare auta marki BMW żeby stworzyć klimat,a na planie znajdował się operator Drona (Dariusz Pędziszczak), który kręcił sceny z powietrza.

Nagranie odbyło się w 3 lokalizacjach jest to Fiord w Oslo, Klub Mona Lisa i studio fotograficzne w Askim.

Teledysk sponsorowało 9 firm, bez których powstanie teledysku nie było by możliwe. Jednym ze sponsorów jest jest firma „Kabel-Technik-Polska Sp. z o.o.” w której obecnie pracuje Mariusz.

“Jesteśmy bardzo wdzięczni za zaangażowanie i zaufanie w nasz projekt” mówi o sponsorach Mariusz. “Teledysk jest już dostępny na YouTube, utwór można także kupić w sklepach muzycznych, nagranie zostało wydane nakładem wytwórni „Riv Records” i można je kupić na całym świecie.”

"DeeRiVee" to także główny performer i założyciel wytwórni "Riv Records". Dominika Łuczyńska to Polka na stale mieszkająca w Oslo. Jest ona autorką tekstu i wokalu.

 

Dodatkowe informacje

  • Film:
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto