Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Ścieki, zagrożenie budowlane, niewłaściwa opieka nad zwierzęciem i utopiony dzik. Raport nr 14 Straży Miejskiej w Czaplinku

  • Napisane przez  Straż Miejska w Czaplinku

W minionym tygodniu Straż Miejska w Czaplinku przeprowadziła 10 patroli pieszych ujawniając m.in. 17 nieprawidłowości w parkowaniu pojazdów.  Na kierujących pojazdem nałożono mandaty karne lub pozostawiono wezwanie do złożenia wyjaśnienia. Wysłano również 19 raportów do właścicieli pojazdów w celu wskazania kierujących pojazdem w związku z nieprawidłowym parkowaniem.

Straż Miejska rozpoczęła kontrolę gospodarki nieczystościami płynnymi w Siemczynie. W wyniku czego dokonano kontroli 46 nieruchomości i stwierdzono 9 nieprawidłowości.  W związku z czym na właścicieli nieruchomości nałożono mandaty karne.  

Wspólnie z Policją z Wydziału Ruchu Drogowego z Drawska Pomorskiego dokonano kontroli parkowania na ulicy Wasznika. W związku ze stwierdzonym zagrożeniem w ruchu drogowym, przedłożono propozycję zmiany organizacji ruchu.

Raport nr 14 Straży Miejskiej w Czaplinku

Straż Miejska przeprowadziła 5 interwencji:

  • - w Machlinach w sprawie utopionego dzika,
  • - w Psich Głowach w sprawie zniszczonej drogi. Nie stwierdzono nieprawidłowości,
  • - w Kluczewie w sprawie zagrożenia budowlanego.  Wezwano właścicieli do złożenia wyjaśnień,
  • - Starym Drawsku w sprawie nieprawidłowej opieki nad świnią wietnamską. Po konsultacji z lekarzem weterynarii oraz uzyskaniu zgody właścicielki podjęto decyzję o zabraniu zwierzęcia do  przytuliska w Pławnie,
  • - w Siemczynie w sprawie budowy ogrodzenia do lustra wody. Sprawę przekazano policji w celu dalszego postępowania.
Raport nr 14 Straży Miejskiej w Czaplinku
Raport nr 14 Straży Miejskiej w Czaplinku

W minionym tygodniu Straż Miejska nałożyła 16 mandatów karnych za nieprawidłowe parkowanie pojazdów oraz nieprzestrzeganie regulaminu porządkowego gminy Czaplinek.

Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej