„Stop agresji” – przedstawienie uczniów z Bobrowa na deskach sceny kina w Szczecinku

  • Napisał 

Uczniowie Zespołu Placówek Edukacyjno-Terapeutycznych w Bobrowie pod opieką nauczycieli zaprezentowali na deskach sceny kina „Wolność” w Szczecinku przedstawienie zatytułowane „Stop agresji”. Był to występ gościnny podczas spotkania profilaktycznego „Nasze zdrowie w naszych rękach''

12 maja odbyło się spotkanie prozdrowotne dla dzieci ze szczecineckich szkół. W sali kina „Wolność” przedstawiciele różnych instytucji, a także szkół starali się przekonać młodzież o tym, że warto dbać o swoje życie oraz zdrowie. Przedsięwzięcie zostało zorganizowane we współpracy Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Szczecinku, a także SAPiK-u i Gimnazjum nr 1 w Szczecinku. 

Występ uczniów z Bobrowa był ilustracją problemu agresji słownej i fizycznej, która jest obecna we współczesnym świecie. Młodzież z ZPE-T swoje role odegrała z ogromnym zaangażowaniem, a sam występ został nagrodzony gromkimi brawami. Jego przekaz był jasny, to swoista lekcja tego, co powinno zmienić się w myśleniu wielu ludzi. 

Szczególne podziękowania należą się koordynatorom przedstawienia: Karolinie Gościńskiej i Małgorzacie Wilk oraz nauczycielom-aktorom: Renacie Zwierzyńskiej i Natalii Mazur. Oby więcej takich wspaniałych przedsięwzięć z udziałem uczniów ZPE-T w Bobrowie!

 

Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto