Thai-Boxing-Fights z udziałem zawodników z naszych klubów

  • Napisał 
Thai-Boxing-Fights z udziałem zawodników z naszych klubów

W sobotę 19 marca w Stargardzie odbyła się kolejna edycja gali Thai-Boxing-Fights organizowanej przez Marka Medyńskiego z Fight Academy Stargard. Na małej sali Stargardzkiego Centrum Kultury zgromadziło się ponad 100 osób, które przyszło obejrzeć 9 walk w formule K-1 i Thai Boxingu.  

Szymon Gorowiec (Złocieniec) vs Cezary Feszczuk (Kalisz Pomorski) 

2016-03-22 Thai-Boxing-Fights z udziałem zawodników z naszych klubów

Wśród osób walczących znaleźli się zawodnicy Złocienieckiej Akademii Kick Boxingu. Jako pierwszy do ringu wszedł Szymon Gorowiec. Wywodzący się z karate kyokushion zawodnik stanął przeciw Cezaremu Feszczuk z Fight Club Kalisz Pomorski. Walka przebiegała wyrównanie przez pierwsze dwie rundy, jednak w 3 większą przewagę i przychylność sędziów zyskał zawodnik z Kalisza. 

Daria Lewandowska ze Złocieńca lepsza 

2016-03-22 Thai-Boxing-Fights z udziałem zawodników z naszych klubów

Jako druga do walki stanęła brązowa medalistka MP K-1 Daria Lewandowska, jej rywalką była reprezentująca gospodarzy Oliwia Borowska. W pierwszej rundzie swoją przewagę zaznaczyła wyraźnie zawodniczka ze Złocieńca. Druga runda przebiegłą na korzyść przeciwniczki. W trzeciej Daria wykazała ogromne serce do walki i zyskała znaczną przewagę nad swoja rywalka wygrywając tym samym 2-1.  

Ernest Sarafin pokonany przez zawodnika ze Stargardu 

2016-03-22 Thai-Boxing-Fights z udziałem zawodników z naszych klubów

Walka wieczoru należała do Ernesta Sarafin (ZAKB) i Karola Miąsko (FAS). Jak na walkę wieczoru przystało dała ona widzą najwięcej emocji. Przez 3 rundy zawodnicy pokazali bardzo twarde K-1 okładając się na przemian mocnymi seriami ciosów i kopnięć. Ostatecznie to zawodnik ze Stargardu wygrał przewagą 2-1.  

Trener Stawicki zaprasza

2016-03-22 Thai-Boxing-Fights z udziałem zawodników z naszych klubów

Całe przygotowania do walk odbywały się w Złocienieckiej Akademii Kick Boxingu pod okiem trenera Wojtka Stawickiego, a zawodnicy z roku na rok coraz lepiej podnoszą swoje umiejętności dzięki zakupowi sprzętu treningowego za ddofinansowaniez Urzędu Gminy Złocieniec. 

Wszystkich chcących rozpocząć swoją przygodę z kick boxingiem zapraszamy do hali przy ul. Czaplineckiej na treningi w: poniedziałki 19-20, środy 18.30-20 i piątki 18-19.30. 

Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto