Koncert Zbigniewa Krzywańskiego i Jacka Bończyka w Drawsku Pomorskim

  • Napisał 
Zbigniew Krzywański podczas koncertu w Drawsku Pomorskim. Fot. Adam Cygan Zbigniew Krzywański podczas koncertu w Drawsku Pomorskim. Fot. Adam Cygan

Po 33 latach Zbigniew Krzywański ponownie zagościł na scenie w Drawsku Pomorskim i to na tej samej scenie, na której stawiał pierwsze kroki w branży muzycznej. Zagościł za sprawą koncertu kończącego projekt "Wystrzałowa przyjaźń drawsko - złocieniecka". 12 września w sali starego Ośrodka Kultury wraz z Jackiem Bończykiem zagrali przed drawsko - złocieniecką publicznością. Ostatni raz Zbigniew Krzywański w Drawsku Pomorskim zagrał w 1980 roku. Na koncercie pojawiło się wielu znajomych i przyjaciół Z. Krzywańskiego. Również tych z którymi przed laty grał w zespole. 

Nie zabrakło wspomnień, sentymentalnych rozmów i ciągłego odświeżania pamięci. Ten wieczór z pewnością pozostanie na długo w pamięci zarówno artysty jak i mieszkańców Drawska Pomorskiego. Był to również koncert pełen wspomnień o przyjacielu Zbigniewa Krzywańskiego - Grzegorzu Ciechowskim. Nie zabrakło piosenek REPUBLIKI jak i również nowych materiałów z duetu Bończyk/Krzywański.

Warto dodać, że Zbigniew Krzywański zapewnił, że chce niedługo wrócić do Drawska wraz ze swoim całym zespołem. My już nie możemy się doczekać. 

 

Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto