Iras Czaplinek zwyciężył w Pomorski Futbol Cup 2015
- Napisane przez inf. cup.pomorskifutbol.pl
Iras Czaplinek zwyciężył w turnieju Pomorski Futbol Cup 2015 w kategorii juniorów - rocznik 2003/2004, który został rozegrany 22 listopada na hali w Przodkowie. W turnieju wzięło udział 14 drużyn.
Podczas turnieju przyznano nagrody indywidualne. Najlepszym strzelcem został Michał Leik z U2 Bytów, najlepszym bramkarzem uznano Jakuba Pawłowskiego - również z U2 Bytów, zaś tytuł najlepszego zawodnika otrzymał Wiktor Wasyłyszyn z ekipy Iras Czaplinek.
W turnieju wzięło udział czternaście drużyn, które podzielono na trzy grupy:
Grupa A: Centrum Pelplin, Pro-Sport Korner Korne, Gryf Tczew, GKS Przodkowo, GTS Pruszcz Gdański Straszyn
- GKS Przodkowo 0-0 GTS Pruszcz Gdański Straszyn
- Gryf Tczew 0-0 Pro-Sport Korner Korne
- Centrum Pelplin 5-0 GKS Przodkowo
- GTS Pruszcz Gdański Straszyn 0-1 Gryf Tczew
- Centrum Pelplin 2-0 Pro-Sport Korner Korne
- GKS Przodkowo 2-1 Gryf Tczew
- Pro-Sport Korner Korne 3-1 GTS Pruszcz Gdański Straszyn
- Gryf Tczew 2-0 Centrum Pelplin
- Pro-Sport Korner Korne 3-0 GKS Przodkowo
- GTS Pruszcz Gdański Straszyn 0-1 Centrum Pelplin
Grupa B: U2 Bytów, Gryf/SMS Słupsk 2003, Morze Stegna, Jantar Ustka 2004
- Gryf/SMS Słupsk 2003 1-0 Jantar Ustka 2004
- Morze Stegna 1-4 U2 Bytów
- Morze Stegna 1-0 Jantar Ustka 2004
- U2 Bytów 0-0 Gryf/SMS Słupsk 2003
- Gryf/SMS Słupsk 2003 2-1 Morze Stegna
- Jantar Ustka 2004 0-1 U2 Bytów
Grupa C: Iras Czaplinek, MKS Jeziorany, Sztorm Gdynia, AP Stomil Olsztyn, GAP/SwePol Link Bruskowo Wielkie
- Sztorm Gdynia 2-1 Iras Czaplinek
- GAP / SwePol Link Bruskowo Wielkie 0-1 AP Stomil Olsztyn
- MKS Jeziorany 0-0 Sztorm Gdynia
- Iras Czaplinek 3-1 GAP / SwePol Link Bruskowo Wielkie
- MKS Jeziorany 2-0 AP Stomil Olsztyn
- Sztorm Gdynia 1-1 GAP / SwePol Link Bruskowo Wielkie
- AP Stomil Olsztyn 0-1 Iras Czaplinek
- GAP / SwePol Link Bruskowo Wielkie 0-3 MKS Jeziorany
- AP Stomil Olsztyn 0-0 Sztorm Gdynia
- Iras Czaplinek 4-0 MKS Jeziorany
Oto wyniki rozgrywek na poszczególnych etapach:
o miejsca 12-14
- GTS Pruszcz Gdański Straszyn 0-0 Jantar Ustka 2004
- GTS Pruszcz Gdański Straszyn 1-0 GAP / SwePol Link Bruskowo Wielkie
- Jantar Ustka 2004 3-1 GAP / SwePol Link Bruskowo Wielkie
o miejsca 9-11
- GKS Przodkowo 1-2 Morze Stegna
- GKS Przodkowo 0-1 AP Stomil Olsztyn
- Morze Stegna 1-2 AP Stomil Olsztyn
1/4 finału
- Iras Czaplinek 3-1 Gryf Tczew
- Centrum Pelplin 1-0 Sztorm Gdynia
- Gryf/SMS Słupsk 2003 3-1 Pro-Sport Korner Korne
- U2 Bytów 1-0 MKS Jeziorany
o miejsca 5-8
- Gryf Tczew 2-2 k. 3-2 Pro-Sport Korner Korne
- Sztorm Gdynia 0-4 MKS Jeziorany
- Pro-Sport Korner Korne 0-4 Sztorm Gdynia
- Gryf Tczew 3-0 MKS Jeziorany
1/2 finału
- Iras Czaplinek 1-0 Gryf/SMS Słupsk 2003
- Centrum Pelplin 0-2 U2 Bytów
o 3. miejsce
- Gryf/SMS Słupsk 2003 2-2 k. 2-1Centrum Pelplin
finał
- Iras Czaplinek 2-1 U2 Bytów