Baja Inter Cars. Michał Żukowski liderem sezonu. Team Antończak-Mańkowski pechowo

• Napisał

Zakończył się ostatni rajd terenowy Baja w tym sezonie. Na koniec zawodnicy z Drawska Pomorskiego ścigali się w Baja Inter Cars Szprotawa - Żagań. Dziś w nocy drawszczanie wracają do domu.

Od 23 do 25 października trwały zmagania w Żaganiu i Szprotawie podczas ostatniej w tym sezonie Baja. Nasi zawodnicy Michał Żukowski na motocyklu KTM EXC 500 oraz Krzysztof Antończak i Andrzej Mańkowski w Mitsubishi Pajero.

Michał Żukowski stanął na podium i w swojej grupie zajął 2 miejsce, natomiast zespół Antończak / Mańkowski mieli miej szczęścia. Na ostatnim odcinku mieli awarię. Załoga ukończyła rajd na 4 pozycji w swojej grupie, a w klasyfikacji generalnej RMPST panowie zajęli pozycję 12.

• Sukces w tym sezonie.

Po ostatnim rajdzie załoga Pajero kończy sezon na pozycji 3. Natomiast drugie miejsce Michała daje mu wygraną w całej rundzie w rajdach baja w grupie motocykle.