Konkurs „Szukamy Młodych Mistrzów” - Eliza Wiska z Drawska Pomorskiego nagrodzona

  • Napisane przez  Kamila Tarnicka

23 września 2015 roku delegacja z gminy Drawsko Pomorskie uczestniczyła w uroczystości finałowej tegorocznej kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł”.

Na zaproszenie Stowarzyszenia Producentów i Dziennikarzy Radiowych, Fundacji „Trzeźwy Umysł” oraz organizatorów kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł” do Centrum Olimpijskiego w Warszawie pojechali Kierownik Referatu Spraw Społecznych Pani Monika Chmielecka, Dyrektor Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Drawsku Pomorskim Pani Małgorzata Zawiła oraz laureatka Eliza Wiska z rodzicami Małgorzatą i Arturem Wiskimi.

Eliza wzięła udział w konkursie w kategorii „Szukamy Młodych Mistrzów”, gdzie opisała swoją drogę do wspaniałych sukcesów. Jej praca została bardzo wysoko oceniona i Eliza otrzymała jedną z 5 głównych nagród w Polsce - jednorazowe stypendium pieniężne.

Dyrektor Gimnazjum serdecznie dziękuje Panu Burmistrzowi Zbigniewowi Ptakowi za umożliwienie wyjazdu laureatki z delegacją na uroczystość, Pani Monice Chmieleckiej za udział w uroczystości, rodzicom Państwu Małgorzacie i Arturowi Wiskim za wkład i zaangażowanie w działania szkoły oraz Pani Krystynie Plich i Barbarze Łukasz, które zainspirowały Elizę.

 

Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej