Dwa festyny i jeden festiwal - które wydarzenie przyciągnie więcej ludzi?

  • Napisał 
Dwa festyny i jeden festiwal - które wydarzenie przyciągnie więcej ludzi?

W ubiegłym tygodniu w naszym kalendarzu wydarzeń zarejestrowanych było prawie 10 wydarzeń na weekend. Na ten weekend gminy również zaproponowały wydarzenia rozrywkowe. Tym razem odbędą się:

Festyn Chłopa w Gudowie to impreza z długą już tradycją, równie dobrze ma się Festiwal Rybny w Stawnie. 

Terne Toma i Bogdan Trojanek w Gudowie

Mocnym akcentem imprezy w Gudowie będzie występ Terne Roma i Bogdana Trojanka, który zaplanowano na godzinę 19:00. Oprócz tego odbędzie się mecz BABY KONTRA CHŁOPY, loteria fantowa a mieszkańcy będą częstować specjałami wiejskiej kuchni. Oprócz tego odbędą się pokazy i zawody siłowe, zajęcia z pomocy przedmedycznej oraz atrakcje dla dzieci. Start wydarzenia przewidziany jest na godzinę 15:00. Imprezę zakończy zabawa taneczna pod gwiazdami. 

SAMI SWOI i regaty strzeleckie w Stawnie

Impreza w Stawnie rozpocznie się o godzinie 16:00. W programie przewidziano zawody strzeleckie, bitwę wodną, regaty kajakowe oraz gry i zabawy dla dzieci (pokaz baniek mydlanych, malowanie twarzy i konkursy). Przygotowane zostaną stoiska gastronomiczne z rybami i wiejskimi wypiekami oraz grochówką. Podobnie jak na Festynie Chłopa będzie loteria fantowa i zabawa pod gwiazdami.

Bezalkoholowo w Czaplinku z TAP DJ

W Czaplinku będzie można zobaczyć stepera TAP DJ – półfinalistę MAM TALENT i wynalazcę grających butów.  Impreza odbędzie się na Rynku Miejskim od godziny 16:00 do 19:00. Oprócz występu dzieci zapraszają klauni, dmuchany zamek. Oprócz tego odbędą się konkursy profilaktyczne z nagrodami. 

Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto