Polityka Prywatności
ROZUMIEM

Piłkarskie zmagania sołectw w Suliszewie

• Napisane przez  Grzegorz Karow

W sobotę 1 sierpnia o godz. 10 na boisku sportowym w Suliszewie odbył się już szósty turniej organizowany przez stowarzyszenie „Aktywna Wieś”. Tym razem zawodnicy grali w piłkę nożną.

Do zawodów przystąpiły tylko trzy sołectwa z terenu gminy Drawsko Pomorskie: Suliszewo, Zarańsko i Żółte. Zawody sędziował Dariusz Jakubowski. Rozgrywki odbywały się systemem każdy z każdym 2 x 20 minut.

• 10. Gudowo 8

Stowarzyszanie składa podziękowania dla Sołectwa Suliszewo za poczęstunek i oprawę całych zawodów. Po zmaganiach w piłkę nożną przewidziana jest przerwa. Sołectwa wrócą do rywalizacji w  listopadzie, kiedy zostanie rozegrany turniej fustalu.