W weekend będą sprzątać Drawę

  • Napisane przez  DSI na podstawie inf. UM w Czaplinku

Na 31 sierpnia i 1 września zaplanowana została akcja sprzątania rzeki Drawy. Sprzątanie rzeki jest cykliczną imprezą realizowaną od 2003 roku . Akcja rozpoczyna się w Czaplinku na Ośrodku Sportów Wodnych przy ul. Nadbrzeże Drawskie 1. Sprzątane są brzegi jeziora Drawsko do miejscowości Rzepowo, następnego dnia do przenoski w Złocieńcu.

Zapisy na spływ prowadzi Biuro Turystyczne Mrówka, do którego należy zgłaszać imienne listy uczestników (imię, nazwisko, PESEL) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub osobiście w biurze przy ulicy Wałeckiej 3 w Czaplinku.

Każdy uczestnik indywidualnie zabezpiecza dla siebie namiot i inny sprzęt turystyczny. Osoby niepełnoletnie uczestniczyć mogą tylko pod opieką rodziców lub innej osoby dorosłej. Organizatorzy zapewniają ciepły posiłek, śniadanie (KONIECZNE ZABIERZ SWÓJ SERWIS OBIADOWY, plastikom mówimy STANOWCZE NIE!!!) bezpłatnie kajak i miejsce noclegowe na polu namiotowym. 

  • ORGANIZATOR: Biuro Turstyczne "MRÓWKA"
  • tel./fax (094) 375 50 67, tel. kom. 604 576 361
  • Akcję Sprzątania rzeki Drawy wspiera Gmina Czaplinek

 

Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto