Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Piknik w Białym Zdroju i sportowe emocje w Pomierzynie

  • Napisane przez  DSI za UM
Piknik w Białym Zdroju i sportowe emocje w Pomierzynie

W sołectwie Biały Zdrój w weekend odbył się piknik rodzinny. Jak się okazało wydarzenie przyciągnęło zarówno dzieci, jak i dorosłych. Dzięki organizatorom uczestnicy mogli cieszyć się różnorodnymi atrakcjami i smacznym jedzeniem.

Ideą pikników rodzinnych jest wspólne spędzenie czasu na zabawach i biesiadowaniu w towarzystwie bliskich, znajomych i przyjaciół. Tak było i tym razem, gdy na boisku przy świetlicy wiejskiej zebrały się całe rodziny. Dzieci mogły korzystać z licznych gier i zabaw, a dorośli cieszyli się towarzystwem i rozmowami przy stołach pełnych przysmaków.

Organizatorzy pikniku, na czele z Sołtysem oraz Radą Sołecką sołectwa Biały Zdrój, pragną serdecznie podziękować wszystkim osobom prywatnym oraz instytucjom, które udzieliły wsparcia rzeczowego i finansowego. Dzięki życzliwości i pomocy wielu ludzi dobrej woli, udało się zorganizować wydarzenie, które na długo pozostanie w pamięci mieszkańców.

Zobacz nasze nagrania

W Pomierzynie odbył się emocjonujący mecz piłkarski zorganizowany przez drużynę “Błękitni Pomierzyn”. W meczu zmierzyli się kawalerowie z żonatymi, a wynik 7-4 dla kawalerów przyciągnął wielu kibiców. Po meczu zorganizowano kolejny piknik rodzinny, który dostarczył rozrywki zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

Takie inicjatywy jak piknik w Białym Zdroju czy mecz w Pomierzynie są doskonałym sposobem na integrację mieszkańców Gminy. Wspólne spędzanie czasu na świeżym powietrzu i udział w różnorodnych atrakcjach przyczyniają się do budowania silniejszych więzi społecznych. Organizowanie czasu wolnego dla całych rodzin, zwłaszcza podczas wakacji, ma ogromne znaczenie dla mieszkańców. 

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej