Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

2024-07-27 DJ TAITO, czyli Kamil Staniszewski!- mistrz polskiej sceny klubowej

2024-07-27 DJ TAITO, czyli Kamil Staniszewski!- mistrz polskiej sceny klubowej

IX Święto Drawy : Nasza kolejna propozycja - DJ TAITO, czyli Kamil Staniszewski!- mistrz polskiej sceny klubowej. ?

DJ TAITO to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich DJ-ów i producentów. Jego muzyczna podróż rozpoczęła się w wieku 15 lat, gdy zaczął eksperymentować z samplowaniem starych nagrań. Dzięki nieustannej pracy i pasji, Kamil zdobył wiedzę na temat produkcji muzycznej, tworząc swoją unikalną tożsamość artystyczną. Jego melodyjne remixy rozbrzmiewają w klubach nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie, wpływając na sety wielu zagranicznych DJ-ów. ?
Sukces Kamila to wynik połączenia ciężkiej pracy, oryginalnych beatów i świeżego podejścia do muzyki. W 2011 roku odniósł ogromne osiągnięcie, otrzymując nominację do nagrody telewizji muzycznej VIVA za utwór 'Dosko', stworzony wspólnie z Jackiem Stachurskim. Na przełomie lat 2011 i 2012, DJ TAITO zaskoczył wszystkich, tworząc nieoficjalne remixy zarówno starych, jak i nowych hitów. ?
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej