Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Trzecia edycja pomysłu mieszkańców na sprzedaż niepotrzebnych rzeczy. Dzisiaj odbył się Pchli Targ

  • Napisane przez  DSI za Z Drawskiem Razem
Trzecia edycja pomysłu mieszkańców na sprzedaż niepotrzebnych rzeczy. Dzisiaj odbył się Pchli Targ

To już trzeci raz jak organizatorzy zorganizowali Pchli Targ z Drawskiem Razem. Pogoda i frekwencja po raz kolejny dopisała!

Tym razem w wydarzeniu wzięło udział ponad 40 wystawców, dopisała również frekwencja oglądających i kupujących.

Na Pchlim Targu można było nabyć wiele skarbów, znalezisk, rękodzieła, porcelany czy zabawek i przedmiotów codziennego użytku. Do tego była muzyka, którą realizował Konrad Kamiński i coś do jedzenia czyli frytki i czurrosy

Dalsza część materiału pod blokiem filmowym

Jak zwykle nie zwiodło PSP Drawsko, które przybyło wozem strażackim, do którego mogło zajrzeć każde dziecko. Była również loteria fantowa, na którą fanty przekazały Panie Żaklina Ciesielska i Anna Gojdź

Dziękujemy wszystkim wystawcom i kupującym za udział w dzisiejszym wydarzeniu. Miło było po raz kolejny patrzeć na uśmiechniętych mieszkańców, mających okazję do spotkania się i spędzenia znowu wspólnie słonecznej niedzieli na naszym targowisku. Organizacyjnie znów stanęliśmy na wysokości zadania, więc możemy Was zaprosić na kolejny Pchli Targ Z Drawskiem Razem, który odbędzie się 21 lipca- podsumowali dzisiejsze wydarzenie organizatorzy.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej