Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Ich Troje wystąpią na 30. Pol’and’Rock Festival!

  • Napisane przez  Adam Kościelniak
Ich Troje, fot. materiały prasowe zespołu Ich Troje, fot. materiały prasowe zespołu

Takie sytuacje nie zdarzają się często - decyzją Jurka Owsiaka na 30. Pol’and’Rock Festival zagra Ich Troje! Zespół uczestniczył w Eliminacjach do Najpiękniejszego Festiwalu Świata, jednak nie uzyskał uznania jury. Postawa, którą Michał Wiśniewski zaprezentował po ogłoszeniu wyników konkursu sprawiła jednak, że kapela otrzymała od Prezesa Zarządu WOŚP zaproszenie na Pol’and’Rock Festival. 

Ich Troje, powstały w 1995 roku w Łodzi, jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych zespołów na polskiej scenie muzycznej. Kapela zdobyła serca fanów i osiągnęła szczyty popularności dzięki takim hitom jak „Powiedz” i „Zawsze z Tobą chciałbym być…”, które do dziś są śpiewane przez kolejne pokolenia Polaków.
Od debiutu w 1996 roku, Ich Troje nagrało 10 albumów studyjnych, a ich piosenki, takie jak "A wszystko to...", "Powiedz" czy "Zawsze z Tobą chciałbym być", stały się ponadczasowymi przebojami. Zespół śpiewa głównie po polsku, choć w przeszłości tworzył również m.in. w językach: angielskim, niemieckim, hiszpańskim, rosyjskim, włoskim i francuskim. Ich muzyka łączy w sobie elementy popu, rocka i dance, a charyzmatyczne występy, słynące z rozmachu i teatralnych elementów, na długo zapadają w pamięć.
​Ich Troje to także laureaci wielu prestiżowych nagród, m.in. Złotej i Platynowej Płyty, Diamentowej Płyty za albumy "Ad. 4" i "Po piąte…a niech gadają", nagrody publiczności w konkursie "Premier" podczas 38. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w 2001 roku i Grand Prix 24. Festiwalu Krajów Nadbałtyckich w 2001 roku. Dwukrotnie reprezentowali również Polskę w Konkursie Piosenki Eurowizji (w 2003 i 2006 roku).
Ich Troje od blisko 30 lat podbija serca fanów! Dziś skład zespołu tworzą Michał Wiśniewski, Jacek Łągwa i Ania Świątczak. Mimo upływu lat, Ich Troje nie straciło nic ze swojej koncertowej energii i charyzmy. Wciąż potrafią porwać tłumy i dostarczyć publiczności niesamowitych emocji. Nie przegapcie tej okazji i przygotujcie się na dawkę nostalgii, radości i tanecznych rytmów na Małej Scenie Najpiękniejszego Festiwalu Świata!

Decyzja Prezesa

Ich Troje jest jedną z 1015 kapel, które dokonały zgłoszenia w ramach Eliminacji do Najpiękniejszego Festiwalu Świata - konkursu, który odbywa się od kilkunastu lat i jest dla artystów szansą na występ na jednym z najważniejszych festiwali w Polsce. Jurorzy wybrali 2 kapele zagraniczne (Divine Shade z Francji i Nini Music z Tajwanu), które otrzymały bezpośrednie zaproszenie na festiwal oraz 18 grup z Polski, które będą walczyć o możliwość występu na Pol’and’Rock w trakcie specjalnego koncertu z udziałem publiczności. Ich Troje nie zyskało uznania jury, jednak decyzją Jurka Owsiaka zagra na Najpiękniejszym Festiwalu Świata. 

30. Pol'and'Rock Festival

Znany wcześniej jako Przystanek Woodstock, Pol'and'Rock Festival to przede wszystkim wielka muzyczna przygoda, podczas której ożywają ideały oryginalnego Woodstocku'69. Odbywający się w Polsce od 1995 roku festiwal już po raz 30. wyśle w eter dźwięki Pokoju, Miłości i Muzyki!
W dniach 1-3 sierpnia 2024 roku ponownie na dawnym lotnisku Czaplinek-Broczyno Najpiękniejsza Publiczność Świata spotka się, by pielęgnować wartości wolności, braterstwa i rock'n'rolla (ale nie tylko!), podczas jubileuszowej edycji Pol'and'Rock Festival! Ogłoszonymi do tej pory zespołami są m.in: Flogging Molly, T.Love, Guano Apes, Flapjack, Clawfinger, Sick Of It All, CelKilt, Motionless in White, Electric Callboy, Myrath, Kasia Kowalska, The Warning, Less Than Jake, MEUTE, Modestep, Enej, Orkiestra Dorosłych Dzieci, Paktofonika Live Band, Mery Spolsky, Zenek Kupatasa, Coma, Transgresja, Krzysztof Sokołowski, Rotting Christ i Michael Patrick Kelly!

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej