Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Gala Tęczowych Serc odbyła się już 12. raz. To wspólne zwycięstwo dzieci, rodziców i ich opiekunów - fotorelacja

  • Napisane przez  DSI
Fot. Adam Cygan Fot. Adam Cygan

We wtorek, 11 czerwca w Centrum Kultury w  Drawsku Pomorskim zorganizowano dwunastą edycję Gali Tęczowych Serc. To wydarzenie podczas którego wyróżniani są podopieczni i pracownicy Stowarzyszenia Radość z Życia. To wielkie wydarzenie zarówno dla podopiecznych jak i osób, które pracują z osobami niepełnosprawnymi w placówkach zarządzanych przez stowarzyszenie.

Każda z gal przygotowywana jest z wyjątkową precyzją i zaangażowaniem. Tak było również w tym roku. Pomysł na galę, której motywem przewodnim był show pojawił się już w ubiegłym roaku, a przygotowania trwały długie tygodnie.

W gali udział wzięli podopieczni stowarzyszenia nie tylko z Gudowa, ale również z Wałcza Toporzyka i Łobza.

Na zaproszenie stowarzyszenia na uroczystości pojawili się znamienici goście, przedstawiciele władzy rządowej i samorządowej, a także lokalni przedsiębiorcy i osoby wspierajcie działalność stowarzyszenia.

Podczas gali swoje umiejętności taneczne zaprezentowali uczniowie szkół prowadzonych przez stowarzyszenie.

Punktem kulminacyjnym spotkania było wręczenie wyróżnień dla uczniów w poszczególnych kategoriach. Nie zapomniano także o osobach wspierających działalność stowarzyszenia. Odebrały one tytuły „Przyjaciel dziecka” oraz statuetki tęczowego serca. Uhonorowano także najlepszych pracowników stowarzyszenia.

Fotorelacja pod blokiem filmowym

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej