Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Narkotyki: prowadził samochód pod wpływem kokainy.

  • Napisane przez  Policja
Narkotyki: prowadził samochód pod wpływem kokainy.

W sobotę po północy policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego KPP w Świdwinie zatrzymali do kontroli samochód, którym kierujący na widok patrolu gwałtownie włączył się do ruchu i jechał bardzo szybko bocznymi ulicami miasta.

Po włączeniu sygnałów świetlnych i dźwiękowych w radiowozie funkcjonariusze ruszyli za AUDI. Po jego zatrzymaniu poddali kierującego badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Policyjne urządzenie wskazało wynik negatywny. Z uwagi na mocno zaczerwienione oczy i unikanie kontaktu wzrokowego przez 29-letniego mieszkańca Świdwina policjanci sprawdzili go narkotestem, który wskazał, że kierujący prowadził samochód pod wpływem kokainy.

Mężczyzna został zatrzymany, funkcjonariusze zatrzymali również jego prawo jazdy. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed Sądem.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej