Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Intensywne kontrole prędkości w powiecie drawskim

  • Napisane przez  DSI
Intensywne kontrole prędkości w powiecie drawskim

W piątek od wczesnych godzin rannych drawscy policjanci ruchu drogowego prowadzą ogólnopolskie działania kontrolno-prewencyjne „Prędkość”. Akcja ma na celu zapewnienie szeroko rozumianego bezpieczeństwa, dlatego mundurowi reagują nie tylko na przekroczenia prędkości, ale również na inne naruszenia przepisów ruchu drogowego.

Zaplanowane działania mają charakter prewencyjny, w tym m.in. uświadamianie kierującym pojazdami, że nadmierna prędkość jest podstawową przyczyną tragicznych w skutkach wypadków drogowych.
Szczególnym nadzorem zostaną objęte miejsca, gdzie najczęściej dochodzi do wypadków drogowych, których przyczyną jest nadmierna prędkość oraz te miejsca, które mieszkańcy wskazali za pomocą Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.
Kierujący, którzy nie będą się stosować do ograniczeń prędkości, a szczególnie ci, którzy tę prędkość rażąco będą przekraczali,będą musieli liczyć się z konsekwencjami.


Apelujemy do kierujących, aby przestrzegali dozwolonych limitów prędkości, a także zmniejszali szybkość w miejscach, gdzie przepisy i zdrowy rozsądek wymagają zachowania szczególnej ostrożności. Taka wzmożona czujność niezbędna jest m.in. w okolicach przejść dla pieszych, przejazdów dla rowerzystów oraz w rejonie skrzyżowań.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej