Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Pojazd ciężarowy spadł z mostu do ujścia miedzy jeziorami. Trwa akacja ratunkowa

  • Napisane przez  DSI
Fot. Mariusz Narewski Fot. Mariusz Narewski

6 czerwca, w godzinach południowych, na drodze wojewódzkiej nr 163 w miejscowości Stare Drawsko doszło do poważnego zdarzenia drogowego. Ciężarówka jadąca tą trasą uderzyła w barierę ochronną na moście i spadła z mostu do wody. W wyniku tego wypadku pojazd przewrócił się na bok.

Na miejsce natychmiast zostały wezwane służby ratunkowe, w tym strażacy z okolicznych jednostek OSP oraz zawodowi strażacy z Drawska Pomorskiego. Równocześnie skierowano tam patrole Policji oraz zespoły ratowników medycznych.

Kierowca ciężarówki został przekazany pod opiekę medyczną, a jego stan zdrowia był monitorowany przez ratowników. Strażacy skupili się na zabezpieczeniu miejsca wypadku, a także na zapobieganiu zanieczyszczeniu jeziora przez wyciekające z ciężarówki płyny eksploatacyjne. Z uwagi na zdarzenie służby ratownicze wprowadziły również ruch wahadłowy.

Miejsce zdarzenia

Pojazd ciężarowy spadł z do wody. Trwa akacja ratunkowa

Pojazd ciężarowy spadł z do wody. Trwa akacja ratunkowa

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej