Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

O czym rozmawiano na I Konwencie Starosty, Burmistrzów i Wójta Powiatu Drawskiego

  • Napisane przez  Kasprzycka Alina
O czym rozmawiano na I Konwencie Starosty, Burmistrzów i Wójta Powiatu Drawskiego

4 czerwca br. w sali narad w Starostwie Powiatowym w Drawsku Pomorskim odbył się Konwent Starosty, Burmistrzów i Wójta Powiatu Drawskiego.

Podczas konwentu omówiono współpracę Powiatowego Urzędu Pracy z jednostkami samorządu terytorialnego Powiatu Drawskiego, wniosek o zarezerwowanie w przyszłorocznych budżetach samorządów lokalnych środków na zakup pojazdów dla Policji w formule finansowania 50/50, organizację XX Powiatowego Święta Plonów 2024, kalendarz konkursów regionalnych FERS i EFS+ proponowanych do złożenia w 2024 r., wyposażenie jednostek OSP województwa zachodniopomorskiego w sprzęt wykorzystywany w sytuacjach wystąpienia zagrożeń związanych z zachodzącymi zmianami klimatu, zmianami w środowisku naturalnym oraz zagrożeniami cywilizacyjnymi i sytuację budowlaną Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Drawsku Pomorskim.

W spotkaniu udział wzięli: Starosta Drawski Jacek Kozłowski, Wicestarosta Tomasz Budzyński, Przewodnicząca Rady Powiatu Violetta Zbytek, Komendant Powiatowy PSP w Drawsku Pomorskim Andrzej Podolak, Komendant Powiatowy Policji w Drawsku Pomorskim insp. Norbert Gorzyński, Burmistrz Czaplinka Katarzyna Szlońska-Getka, Zastępca Burmistrza Drawska Pom. Ireneusz Kabat, Burmistrz Kalisza Pom. Krzysztof Kurowski i jego zastępca Radosław Czapek, Burmistrz Złocieńca Małgorzata Głodek, Wójt Wierzchowa Marek Mikulec, Dyrektor ZDP w Drawsku Pom. Andrzej Półgrabski, Dyrektor PUP w Drawsku Pom. Agnieszka Kuropatnicka, zastępca Dyrektora PUP Iwona Szynal, Naczelnik Wydziału Rozwoju i Promocji Powiatu Agnieszka Brzeźniakiewicz, Główny specjalista ds. organizacji pozarządowych i współpracy z przedsiębiorcami Joanna Kulesza.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej