Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Ktoś okradł mobilne stacje serwisowania rowerów. Samorząd prosi o pomoc

  • Napisane przez  DSI
Fot. UM Czaplinek Fot. UM Czaplinek

Nad jeziorem Drawsko wzdłuż nabrzeża czaplinecki ratusz ustawił stacje napraw rowerów. 8 maja te na ścieżce pieszo-rowerowej zostały wyposażone w niezbędne narzędzia do naprawy i regulacji rowerów. Kilka dni później narzędzi już nie było.

Dokładnie 15 maja stacje napraw rowerów zlokalizowane a ścieżce pieszo-rowerowej zostały okradzione.

Apelujemy do Państwa o dbałość i szanowanie obiektów i urządzeń, które wykonywane są z myślą i dla wygody mieszkańców i gości odwiedzających gminę – proszą urzędnicy.

Każda osoba, która była świadkiem, lub ma informację na temat kradzieży elementów wyposażenia stacji naprawy rowerów może skontaktować się z Referatem Planowania, Rozwoju Gospodarczego, Turystyki i Promocji pod numerem tel. 943754790.

Wszelkie zauważone akty wandalizmu należy zgłaszać dzwoniąc na Komisariat Policji w Czaplinku - pisze Katarzyna Kibitlewska – kierownik Referatu Planowania, Rozwoju Gospodarczego, Turystyki i Promocji

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej