Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

W Czaplinku powstanie specjalny zespól doradców. To on zajmie się sytuacją Jeziora Drawsko

  • Napisane przez  DSI
Jez. Drawsko. Fot. Adam Cygan Jez. Drawsko. Fot. Adam Cygan

O problemach z wodą w Jeziorze Drawsko oraz innych akwenów i rzek Pojezierza Drawskiego informowaliśmy nie jeden raz. W tym zakresie ma się jednak choć trochę zmienić. Ruch dotyczy największego naszego jeziora, czyli Jeziora Drawsko.

Burmistrzyni Czaplinka Katarzyna Szlońska Getka zaprosiła zaprasza wszystkie chętne osoby do pracy w zespole ds. użytkowania i zagospodarowania Jeziora Drawsko.

Zespół powołany zostanie zarządzeniem Burmistrza Czaplinka, a jego celem będzie podjęcie działań zmierzających do poprawy obecnego stanu ekologicznego czaplineckiego akwenu, a także przywrócenie jego funkcji użyteczności turystycznej.

Do pracy w zespole zapraszamy również Ośrodki Naukowe, Instytucje Badawcze, organizacje pozarządowe, stowarzyszenia czy też przyrodników i nadleśnictwa, których głównym celem jest szeroko pojęta ekologia – informuje urząd.

Chętne osoby mogą zgłaszać chęć udziału drogą elektroniczną na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 3 czerwca 2024 r. do godz. 14.00.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej