Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

18 osób chce być zastępcą Burmistrzyni Katarzyny Szlońskiej-Getki. Wiemy jakie decyzje podjęła w sprawie naboru

  • Napisane przez  DSI
18 osób chce być zastępcą Burmistrzyni Katarzyny Szlońskiej-Getki. Wiemy jakie decyzje podjęła w sprawie naboru

Do dzisiaj prowadzona była rekrutacja w Urzędzie Miejskim w Czaplinku na zastępcę Burmistrza Czaplinka. Jak się okazało na bliską współpracę z Katarzyną Szlońską – Getką liczyło aż 18 osób. Właśnie tyle złożono ofert na ogłoszenie naboru zastępcy.

Na moje zaproszenie do składania ofert na stanowisko zastępcy burmistrza Czaplinka odpowiedziało aż 18 osób, w tym 5 osób z Czaplinka, 2 ze Złocieńca, 2 z Bornego Sulinowa, 2 z Barwic, z Kalisza Pomorskiego, Okonka i Ińska – poinformowała Burmistrzyni Czaplinka

Jak się jednak okazało nie wszystkie zgłoszenie spełniały kryteria określone w ogłoszeniu.

Ostatecznie do drugiego etapu, czyli na rozmowę kwalifikacyjną, która odbędzie się 20 maja br. zaproszone zostały 3 osoby. Są to dwie osoby z Czaplinka i z Bornego Sulinowa.

Burmistrzyni zapowiada, że o ostatecznym wyborze poinformuje natychmiast po rozmowach z kandydatami i członkami komisji konkursowej. 

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej