Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

2,5 kg narkotyków w samochodzie. Dwóch mężczyzn zatrzymanych

  • Napisane przez  Policja
2,5 kg narkotyków w samochodzie. Dwóch mężczyzn zatrzymanych

Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Białogardzie zatrzymali dwóch mężczyzn u których ujawniono ponad 2,5 kg narkotyków.

Kryminalni Komendy Powiatowej Policji w Białogardzie w wyniku intensywnie prowadzonych czynności operacyjnych wytypowali dwie osoby ,które podejrzewane były o posiadanie narkotyków znacznej ilości . Funkcjonariusze udali się pod wytypowane adresy celem przeszukania pomieszczeń mieszkalnych,gospodarczych oraz lokalu handlowego w których miały znajdować się narkotyki. W czasie wykonywanych czynności w jednym z lokali handlowych na terenie powiatu kołobrzeskiego ujawnili ponad 0,5 kg narkotyków oraz środków odurzających w postaci marihuany,mefedronu i metamfetaminy. Przeszukano również pomieszczenia gospodarcze znajdujące się pod drugim z typowanych adresów gdzie ujawniono ponad 2 kg środków narkotycznych m.in. metamfetaminę,marihuanę,ekstazy oraz mefedron. Zatrzymano dwóch mężczyzn,mieszkańców powiatu kołobrzeskiego w wieku 30 oraz 31 lat, którzy najbliższy czas spędzą w areszcie. Mężczyźni usłyszeli zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków oraz udzielania środków odurzających za które grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej