Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

To była niezwykła wystawa rzeźb ceramicznych. Był dotyk, dźwięk i proces twórczy.

  • Napisane przez  DSI
To była niezwykła wystawa rzeźb ceramicznych. Był dotyk, dźwięk i proces twórczy.

W poniedziałek w Drawskim Ośrodku Kultury był dniem niezwykle inspirującym i pełnym emocji. To za sprawą wernisażu wystawy, która był prawdziwym hołdem dla sztuki ceramicznej.

W galerii kinowej Kina Drawa zaprezentowano prace nie tylko prace samej Małgorzaty Krzakowskiej, ale także jej utalentowanych kursantów.

Wystawa nie ograniczała się jedynie do aspektu wizualnego. W specjalnej strefie eksperymentalnej można było doświadczyć i poczuć ceramikę także za pomocą zmysłu dotyku oraz dźwięku. Prace prezentowane na wystawie były niezwykle zróżnicowane - od bajkowych opowieści po abstrakcyjne kompozycje w formie porcelanowych kopert, ananasa, który wydaje z siebie charakterystyczne dźwięki wypalonej ceramiki czy instalacje z meduz, na których można zagrać!

Wystawa stanowiła doskonałe podsumowanie pięcioletniej działalności Małgorzaty Krzakowskiej w Miejskim Ośrodku Kultury w Szczecinie. Jej wpływ na lokalną scenę artystyczną jest niezaprzeczalny, a ta wystawa była dowodem na to, jak szeroki i różnorodny może być świat ceramicznej sztuki – mówi Natalia Szynal, malarka i instruktor w Ośrodku Kultury w Drawsku Pomorskim

Ośrodek Kultury zaprasza do zwiedzania przestrzeni wystawowej, wystawa czynna będzie do 23 marca 2024 roku.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej