Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Organizatorzy zapraszają do Wierzchowa: Finały II Wierzchowskiej Rekreacyjnej Ligi Unihokeja

  • Napisane przez  Piotr Augustyniak.
Organizatorzy zapraszają do Wierzchowa: Finały II Wierzchowskiej Rekreacyjnej Ligi Unihokeja

Wierzchowo. W najbliższą sobotę (24.02.2024) zostaną rozegrane półfinały i finały bardzo ciekawej lokalnej inicjatywy jaką jest Wierzchowska Rekreacyjna Liga Unihokeja.

Jest to druga edycja, a poprzednia zakończyła się bardzo dużym sukcesem z materiałem telewizyjnym wyemitowanym przez TV Echo z Choszczna. Rozgrywki podzielone są na Mała Ligę – dedykowaną zawodnikom do lat 15-stu oraz Dużą Ligę , w której występuje młodzież i dorośli. W każdej lidze drużyny są mieszane i wspólnie występują chłopcy, dziewczęta, mężczyźni i kobiety.

Drużyny mają swoje nazwy , w związku z czym licznie zebrana publiczność kibicuje: Penguins Wierzchowo, Sharks Wierzchowo, Wolves Wierzchowo i Dolphins Wierzchowo. Łącznie udział bierze około 85 zawodników oraz 8 drużyn ( 4 w Małej Lidze i 4 w dużej Lidze). System nie jest skomplikowany, obejmujący III rundy (mecz i rewanż), następnie półfinały i finały. Tytuły mistrzowskie w ubiegłym sezonie trafiły do Sharks (Mała Liga) oraz Penguins (Duża Liga).

Jak będzie w tym sezonie? Dowiemy się w najbliższą sobotę. 

Zapraszamy sympatyków lokalnego sportu na imprezę do Wierzchowa, a w przyszłym sezonie do udziału w WRLU. Relacja z turnieju będzie widoczna na facebooku WSU Wierzchowo. Kontakt do trenera klubu: 785 225 140-Piotr Augustyniak.

Organizatorzy zapraszają do Wierzchowa: Finały II Wierzchowskiej Rekreacyjnej Ligi Unihokeja

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej