Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Jest finał sprawy sądowej Zbigniewa Ptaka. O sprawie mówią już media

  • Napisane przez  DSI
Fot. Archiwum Fot. Archiwum

Przed Sądem Okręgowym w Koszalinie zakończyła się siedmioletnia batalia sądowa byłego burmistrza Drawska Pomorskiego, Zbigniewa Ptaka. Redaktor Mateusz Sienkiewicz z Polskiego Radia Koszalin poinformował, że Ptak został oczyszczony ze wszystkich dziewięciu zarzutów, jakie w lipcu 2017 roku postawiła mu Prokuratura Okręgowa w Szczecinie.

Decyzja sądu kończy trwający prawie siedem lat proces, w trakcie którego Zbigniew Ptak był zawieszony w pełnieniu funkcji burmistrza. Ptak usłyszał osiem zarzutów związanych z umorzeniem podatków miejscowym firmom oraz oskarżano go o ostrzeżenie lokalnego przedsiębiorcy przed kontrolą Wojewódzkiej Inspekcji Ochrony Środowiska.

Zbigniew Ptak będzie walczył o odszkodowanie 

W rozmowie z dziennikarzem, Zbigniew Ptak podkreślił, że teraz zamierza walczyć o odszkodowanie. Wskazał, że trudny okres sądowy miał znaczny wpływ na jego życie osobiste i zawodowe. "To nie jest tak, że można powiedzieć: 'Nic się nie stało'. Cierpiała moja rodzina, moje dzieci, żona. Przez zwieszenie zostałem pozbawiony środków do życia. Przejść przez to, wcale nie było łatwo" - mówił Ptak.

 

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej