Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Karol Frąckowiak będzie walczył. Mistrz sportów siłowych zmierzy się na ringu już w marcu. Dzisiaj byliśmy na jego treningu

  • Napisane przez  DSI
Karol Frąckowiak będzie walczył. Mistrz sportów siłowych zmierzy się na ringu już w marcu. Dzisiaj byliśmy na jego treningu

Karol Frąckowiak to wielokrotny mistrz Polski, Europy i Świata w trójboju siłowym. O sukcesach siłacza z klubu Rufian Jankowo pisaliśmy dość często. Teraz niezwykła zmiana. Karol postanowił powalczyć w MMA.

Właśnie trwają ciężkie trening sportowca. Sam Karol sporty walki ćwiczy od niedawna. To będzie jego debiut w MMA. Walka odbędzie się kategorii ciężkiej 100 KG już 23 marca 2024 roku w Białogardzie.
Jego przeciwnikiem będzie Mirosław Pilarczyk z AKS Białogard/MLA BIAŁOGARD.
Karola Przygotowuje Nikolay Nomerovskyi i Artur Kamiński. W trakcie walki Karol będzie reprezentował Zet United Kings Jiu Jitsu Drawsko Pomorskie. W przygotowaniach Karola wspiera Miłosz Radziuk oraz rodzina.

Bilety na galę DWM FIGHT NIGHT 2, podczas której będzie walczył Karol można zdobyć u Karola.
O tym jak Karol przygotowuje się do swojej pierwszej walki możecie posłuchać i zobaczyć na filmie.

Zdjęcia

 

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej