Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Dominika Kamińska znów wśród najpiękniejszych Polek

  • Napisane przez  DSI
foto Kuba Kot foto Kuba Kot

W ostatni weekend odbyła się gala Polska Miss i Polska Miss Nastolatek 2023, podczas której wyłoniono najpiękniejsze Panie naszego kraju! Uroczyste gale odbyły się w dniach 24-25. listopada w Terminal Event Center we Wrocławiu. Swoich sił postanowiła spróbować drawszczanka Dominika Kamińska.

Dominika to obecnie siedemnastolatka ucząca się w technikum reklamy. Tym razem nie udało się jej sięgnąć po najwyższe trofeum.

Dominika Kamińska znów wśród najpiękniejszych Polek

Przypomnijmy, że Dominika w 2023 roku w konkursie o tytuł najpiękniejszej nastolatki zdobyła koronę  II Wicemiss Nastolatek Woj. Zachodniopomorskiego 2023.

Również w tym roku koronę I Wicemiss Woj. Zachodniopomorskiego 2023 oraz Miss Just buy it zachodniopomorskiego zdobyła drawszczanka Agnieszka Szuszkiewicz. Kolejna mieszkanka z Drawska Pomorskiego, Aleksandra Czekaj została wybrana natomiast Miss Szczecina 2023, a oprócz tego zdobyła również koronę Miss Foto.

Dominika Kamińska znów wśród najpiękniejszych Polek

Relacja z gali

Polska Miss Nastolatek

Polską Mis Nastolatek została Nikola Gradowska ma 18 lat i pochodzi z małej miejscowości Starowa Góra (woj. Łódzkie). Na co dzień uczęszcza do 5 klasy technikum o profilu kosmetologii (Anagra) w Łodzi.

Nowa Polska Miss Nastolatek zdobyła nagrody o wartości ponad 30 000 złotych, w tym nagrodę główną w kwocie 10 000 zł!

 

Polska Miss

Polską Miss została Justyna Haberka ma 23 lat, pochodzi z Olkusza (woj. Małopolskie). Obecnie studiuje psychologię w biznesie w Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej. Jest również Przewodniczącą Samorządu Studenckiego oraz Członkinią Stowarzyszenia Absolwentów i Studentów Akademii WSB. Na co dzień pracuje jako w dziale rekrutacji na uczelni, w której studiuje. W roku 2020 zdobyła tytuł Miss Małopolski, a od 25. listopada jest najpiękniejszą Polką 2023 roku!

Nowa Polska Miss zdobyła koronę, nagrody o wartości ponad 90 000 złotych w tym nagrodę główna w kwocie 50 000 zł.

Fotorelacja (foto Kuba Kot)

Dominika Kamińska znów wśród najpiękniejszych Polek

 

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej