Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

List do redakcji: Skromny ratownik, strażak uratował życie dziecka

  • Napisane przez  DSI
List do redakcji: Skromny ratownik, strażak uratował życie dziecka

Na nasza skrzynkę wpłynął email. Dotyczy on dramatycznej sytuacji w Drawsku Pomroskim. Są w nim podziękowania dla strażaka, ratownika, który uratował życie dziecku. Poniżej przytaczamy treść jaką przesłano do DSI.

Udało się ustalić, kim jest skromny strażak, który ocalił życie dziecka. Gratulujemy ratownikowi błyskawicznej reakcji i działania.

List

Dzień dobry. Mam prośbę do państwa. Dziś (we wtorek, 3 października w Drawsku Pomorskim - dopisek redakcji) pod Netto ok godz. 17.00 małe dziecko  zadławiło się chipsami. Ojciec robił co mógł ale zbytnio sobie nie radził.

Pod sklep podjechał dobrze zbudowany mężczyzna i gdy zobaczył co się dzieje natychmiast wybiegł z auta i pobiegł w kierunku dziecka. Podjął dziecko od ojca i położył je sobie na rękę klepał dziecko po plecach i uciskał brzuszek.

Dziecko było całe czerwone ale po Kilkudziesięciu sekundach wyrzuciło z siebie chipsy i głośno płakało. W międzyczasie próbowali dodzwonić się na 112 ale zanim się im to udało było już po wszystkim.

Z tego co zrozumiałem rodzina pojechała na SOR do Drawska. Podziękowali grzecznie Panu za pomoc ale Pan nie powiedział kim jest. Miał na sobie bluzę Państwowej Straży Pożarnej więc wnioskuję że jest to Funkcjonariusz PSP z naszego rejonu. Proszę Pana o to by Pan na waszej stronie podziękował temu człowiekowi za wzorową postawę. niech przynajmniej będzie to lekcja dla innych że warto pomagać. Sam jako przechodzień stałem i nie wiedziałem co zrobić. Szacunek dla Pana Dziękuję bardzo.

 

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej