Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Kolczyki dla Świń: Zapewnienie Bezpieczeństwa i Oznakowanie zgodnie z Polskim Prawem

  • Napisane przez  Artykuł sponsorowany
Kolczyki dla Świń: Zapewnienie Bezpieczeństwa i Oznakowanie zgodnie z Polskim Prawem

W Polsce, właściciele trzody chlewnej są zobowiązani do znakowania swoich świń zgodnie z wytycznymi Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Dla trzody chlewnej, zakładanie kolczyków to nie tylko obowiązek, ale również kwestia bezpieczeństwa oraz przestrzeganie przepisów. Odpowiednie kolczyki są kluczowe dla zapewnienia bezpieczeństwa i zdrowia zwierząt, dlatego warto zwrócić uwagę na ich jakość oraz prawidłowe procedury ich zakładania.

Bezpieczne Kolczyki dla Świń

Nasze bezpieczne kolczyki dla świń stanowią niezbędny element troski o zwierzęta. Ich jakość wynika z zastosowania wyłącznie wysokiej jakości tworzywa, które jest odporne na wszelkie uszkodzenia. Nasze kolczyki są starannie zaprojektowane, by minimalizować ryzyko zerwania lub infekcji.

Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii, zapewniamy, że są one trwałe i łatwe w utrzymaniu, co przekłada się na komfort i bezpieczeństwo zwierząt. W procesie ich produkcji kładziemy nacisk na solidność, stosując tworzywo, które nie tylko jest wyjątkowo odporne na zarysowania czy przetarcia, ale również łatwe w czyszczeniu. Odpowiednie zabezpieczenia gwarantują, że kolczyki utrzymują się na miejscu, minimalizując ryzyko przypadkowego oderwania się. Nasze produkty spełniają najwyższe standardy jakości, są odporne na działanie czynników zewnętrznych i gwarantują trwałość przez długi okres czasu. Ważnym aspektem jest również ich ergonomiczny design, który minimalizuje dyskomfort dla zwierząt. Kolczyki są odpowiednio wyprofilowane, by nie powodować bólu ani podrażnień podczas noszenia. Dbamy o każdy detal, by nasze kolczyki dla świń nie tylko spełniały wymogi prawa, ale przede wszystkim zapewniały bezpieczeństwo i komfort zwierzętom hodowlanym. Wybierając nasze kolczyki, hodowcy mogą mieć pewność, że przestrzegają przepisów, a jednocześnie zapewniają swoim zwierzętom najlepszą jakość i bezpieczeństwo, na jakie zasługują.

Procedura Znakowania Trzody Chlewnej

Zgodnie z obowiązującą ustawą, właściciele trzody chlewnej mają obowiązek zakładać kolczyki dla świń na lewą małżowinę uszną. Procedurę tę najlepiej przeprowadzać za pomocą specjalnej kolczykownicy, która minimalizuje ból i stres dla zwierzęcia.

Ponadto, jakość samego kolczyka jest kluczowa – powinien być trwały, odporny na zakażenia i łatwy w zagojeniu po przekłuciu ucha. Zgodnie z polskim prawem, kolczykowanie świń jest obowiązkiem hodowców i właścicieli trzody chlewnej. W naszym sklepie oferujemy kolczyki dla świń spełniające wszystkie wymogi prawa, a także posiadające niezbędne certyfikaty potwierdzające ich jakość. Przy zamówieniu kolczyków konieczne jest podanie numeru siedziby stada oraz danych zamawiającego. Zamówienie można złożyć telefonicznie lub poprzez wiadomość, a realizacja zamówienia trwa zwykle do 7 dni roboczych. Zapewnienie bezpieczeństwa oraz przestrzeganie przepisów dotyczących oznakowania trzody chlewnej, w tym świń, jest kluczowe dla każdego hodowcy. Nasze kolczyki są nie tylko trwałe i łatwe w użyciu, ale również spełniają wszelkie wymogi prawne oraz posiadają niezbędne certyfikaty potwierdzające ich jakość. Dbając o dobrostan swoich zwierząt, wybierz kolczyki dla świń, które są odporne na zakażenia, łatwe w zakładaniu i zapewniają maksymalny komfort dla zwierząt.

Zamów już dziś nasze wysokiej jakości kolczyki dla świń i miej pewność, że spełniasz wszystkie wymogi prawne oraz zapewnisz swoim zwierzętom odpowiednią opiekę i bezpieczeństwo. Zadzwoń pod numer telefonu podany na naszej stronie lub wyślij wiadomość, a chętnie odpowiemy na Twoje pytania i przyjmiemy zamówienie.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej