Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

180 km trasy Rajdu Bobra - relacja

  • Napisane przez  Karolina Podolska
180 km trasy Rajdu Bobra - relacja

17 września odbyła się dwudziesta czwarta edycja Rajdu Bobra - turystycznego rajdu nawigacyjnego samochodów osobowych, organizowanego przez Starostwo Powiatowe w Drawsku Pomorskim oraz Land Rover Club PL.

 

Trasa wyniosła ok. 180 km i prowadziła przez powiat drawski oraz wałecki. Zakończenie rajdu odbyło się nad Jeziorem Mąkowarskim.

180 km trasy Rajdu Bobra

Po krótkiej odprawie na parkingu przy Starostwie Powiatowym uczestnicy ruszyli w trasę. Każda załoga otrzymała zestaw 12 zdjęć przedstawiających różne obiekty mijane podczas jazdy, których położenie należało nanieść w odpowiednią kratkę roadbooka. Szukano także tzw. SPK – specjalnych punktów kontrolnych - kodów, na tle których trzeba było sfotografować całą załogę. Oczywiście punkty były ukryte w trudni dostępnych miejscach.

180 km trasy Rajdu Bobra

Wśród tegorocznych zadań znalazło się m.in. liczenie okien w ratuszu w Człopie, odgadywanie nazw rzek i zatok itp., szukano także stacji kolejowych. Jednak prawdziwa zabawa rozpoczynała się dopiero po przyjeździe na miejsce zakończenia rajdu. To tu odbywały się najciekawsze zadania, m.in. ślepak i wodnik, czyli przejechanie pewnej trasy z zawiązanymi oczami, przepłynięcie niewielkiego odcinka jeziora, po czym ponowne przejście trasy „ślepaka” z kubkiem pełnym wody. Dodatkowe punkty można było dostać za inscenizację – tutaj zdecydowanie wyróżniła się załoga rodziny Grabowskich, która brawurowo odśpiewała „Balladę o czterech pancernych” na dachu swojego samochodu. 

180 km trasy Rajdu Bobra

Na zakończenie rajdu spośród wszystkich załóg rozlosowano nagrody ufundowane przez Powiat Drawski. Każdy z załóg otrzymała także zestaw gadżetów i materiałów promocyjnych ufundowanych przez firmę KOŁTON, która ufundowała także 3 nagrody dla naszych uczestników. Dziękujemy! 

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej