Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Bilety już w sprzedaży: Nadchodzi festiwal podróżniczy. Złocieniec na 16 południku

  • Napisane przez  DSI
Bilety już w sprzedaży: Nadchodzi festiwal podróżniczy. Złocieniec na 16 południku

Już 29 września rozpocznie się na Pomorzu Zachodnim podróżnicze święto. W Złocieńcu przez trzy dni festiwal odbywał się będzie „Złocieniec na 16 południku”.  Oprócz spotkań z podróżnikami przygotowano także wiele innych atrakcji i wydarzeń.

Festiwal podróżniczy w 2023 roku rozpoczyna się w 29 września. Organizatorzy, czyli Złocieniecki Ośrodek Kultury, gmina Złocieniec zaplanowali łącznie 16 wydarzeń. Będą prelekcje, spotkania z podróżnikami, filmy, widowiska, warsztaty, spotkania autorskie i koncert.

Swoją obecność potwierdzili m.in. tacy podróżnicy jak Maja Hawranek i Szymon Opryszek, Piotr "Fisher" Rosiński, Izabella i Piotr Miklaszewscy, Bartek Sabela, Marcin Korzonek, Paweł Łapuć  czy Zdzich Rabenda.

Będzie wiele ciekawych tematów, a w nich np. o podróżowaniu z dziećmi. W niedzielę będą królować rowery i tematy związane z ekologią. Chętni będą mogli wyruszyć na akcję sprzątania świata i Złocieńca. Warto dodać, że podczas festiwalu zagra Dawid Borysiewicz z zespołem.

Głównym miejscem wydarzeń będzie Złocieniecki Ośrodek Kultury i Kino Mewa przy ul. Połczyńskiej 6. Bilety dostępne na stronie ZOK-u

Złocieniec na 16 południku

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej