Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Pani Anna i Pan Jan są razem już 50 lat. Właśnie odebrali gratulacje i medale

  • Napisane przez  UM
Pani Anna i Pan Jan są razem już 50 lat. Właśnie odebrali gratulacje i medale

Jubileusz długoletniego pożycia małżeńskiego należy do uroczystości, w których uczestniczymy z wielkim wzruszeniem. Rocznica ślubu to szczególna okazja, aby się zatrzymać i spojrzeć wstecz na to, co się osiągnęło w ciągu wspólnego życia. Państwo Anna i Jan Pliszkowie 50 lat temu zawarli związek małżeński. Od tego dnia wiedli wspólne życie, pokonując wszelkie trudności narzucone przez los. Te wspólne 50 lat to wzór i piękny przykład dla młodych pokoleń wstępujących w związki małżeńskie. 

50 lat temu młodzi i pełni zapału małżonkowie przyrzekali sobie: „miłość, wierność oraz uczciwość małżeńską”, które po dziś dzień trwają i są nadal aktualne. Przez te wszystkie lata, w których na pewno nie zabrakło ani chwil dobrych, obfitujących w sukcesy, ani też chwil trudnych, którym niejednokrotnie towarzyszyły łzy i cierpienie, trwali razem, nierozłącznie, w trosce o spokój domowego ogniska, o dobre wychowanie dzieci.

Szanownym Jubilatom w dowód społecznego uznania dla trwałości małżeństwa i rodziny, na wniosek Burmistrza Czaplinka, Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej przyznał Państwu Annie i Janowi Pliszkom Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

W dniu 2 czerwca 2023 r. Burmistrz Czaplinka Marcin Naruszewicz wręczył dostojnym Jubilatom Medale za Długoletnie pożycie Małżeńskie.

Gratulujemy Państwu tego wyróżnienia, jak też tego pięknego jubileuszu i życzymy wielu kolejnych lat przeżytych w zdrowiu, miłości i wzajemnym szacunku, życzymy radości z każdego kolejnego dnia i wszelkiej pomyślności, byście mogli świętować kolejne jubileusze. 

W tym uroczystym dniu nie zabrakło gorących życzeń i gratulacji. Po części oficjalnej zaproszeni goście wznieśli toast.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej